Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 18.08.2017, 02:20
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Позашкільні навчальні заклади

Зв'язок з нами

Національна Гаряча Лінія

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 423

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міні-чат

Щоб додати необхідна авторизація

Події в Україні

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

miskyo-melit.at.ua/

ua.lokando.com/start.php

Освітня он-лайн карта профільного навчання м.Мелітополя

Он-лайн карта мережі "Активна освіта" м.Мелітополя

Пошук

Форма входу

Календар

«  Лютий 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Що відбулося

Урядові та регіональні сайти

Структурні підрозділи методичного кабінету

Архів записів

Головна » 2013 » Лютий » 21 » Підсумки обласних відкритих конкурсів з НТТУМ
11:30
Підсумки обласних відкритих конкурсів з НТТУМ

    Згідно з планом роботи на 2013 рік та наказом Департамену освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації,  комунальним закладом "Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані" Запорізької обласної ради в межах Всеукраїнського тижня науки, техніки та виробництва в лютому 2013 року було проведено обласні відкриті конкурси з: автомоделювання (кордові моделі), авіамоделювання (кімнатні моделі), судномоделювання (у закритому басейні), інформаційних технологій, фотоаматорства. У заходах брали участь 139 вихованців з 33 позашкільних та навчальних закладів Запорізької та Дніпропетровської областей. 

За результатами участі  відзначено грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації команди м.Мелітополя в номінаціях:

   - Інформаційні технології -  III місце (керівник Гіляка І.С., вчитель інформатики ЗОШ №1);

    - Авіамоделювання -  III місце, команда станції юних техніків (керівник Васильєв С.А.);

    - Судномоделювання (у басейні)-  III місце, команда станції юних техніків (керівник Воронов І.В.) 

В особистому заліку призові місця посіли учні:

- I місце - Мішустін Артур, учень НВК №16, інформаційні технології в номінації "Office" (підготувала вчитель інформатики Бабич В.К.);  

- III місце - Рябцун Олександр, учень ЗОШ №14, інформаційні технології в номінації  "Програмування"   (підготувала вчитель інформатики  Щербакова Н.О.);

- III місце - Липський Олег, учень гімназії №10, Інформаційні технології в номінації  "Office"  (підготувала вчитель інформатики Маніта Т.В.);

- III місце - Васильєв Олексій, автомоделювання у класі моделей "Аеромобіль", станція юних техніків, керівник Васильєв С.А.;

- III місце - Чалий Владислав, судномоделювання (у басейні) у класі "ЕН", керівник Воронов І.В. 

- III місце - Чалий Владислав, судномоделювання (у басейні) у класі "ЕК", керівник Воронов І.В. 

- II місце - Ковшар Максим, судномоделювання (у басейні) у класі "F 4-А", керівник Воронов І.В. 

Так тримати, перможці!

 

 

методисти МК  Дюжаєва Т.К. та  Романенко С.О.

 

Переглядів: 173 | Додав: melmiskyo | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]