Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 26.09.2017, 23:05
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Позашкільні навчальні заклади

Зв'язок з нами

Національна Гаряча Лінія

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 424

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міні-чат

Щоб додати необхідна авторизація

Події в Україні

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

miskyo-melit.at.ua/

ua.lokando.com/start.php

Освітня он-лайн карта профільного навчання м.Мелітополя

Он-лайн карта мережі "Активна освіта" м.Мелітополя

Пошук

Форма входу

Календар

«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Що відбулося

Урядові та регіональні сайти

Структурні підрозділи методичного кабінету

Архів записів

Головна » 2015 » Березень » 14 » Вітаємо творчих та здібних з науково-технічної творчості
13:32
Вітаємо творчих та здібних з науково-технічної творчості

      03.03.2015 та 04.03.2015 на базі СЮТ було проведено міські конкурси з декоративно-прикладної творчості та початкового технічного моделювання серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
     Програма конкурсу з декоративно-прикладної творчості включала номінації: «Аплікація» (5 клас), «М’яка іграшка» (6 клас) та «Вишивка на картоні» (7 клас). У даному заході брали участь 55 учнів.
     Переможцями особистої першості конкурсу стали:                                                                                                       «Аплікація»:
                                                                                                                                                                                                  І місце – Адон’єва Дар’я , учениця гімназії №10;
ІІ місце – Куцакова Катерина, учениця ЗОШ №1;
ІІІ місце –Дрягіна Каміла, учениця ЗОШ №20;
                                                                                                                             
«М’яка іграшка»:                                                                                                                                                                               І місце – Кот Анастасія, учениця ЗОШ №1;
ІІ місце – Кірчева Діана, учениця СШ №23;
ІІІ місце – Крапівницька Діана, учениця гімназії №10;
                                                                                                                  «Вишивка на картоні»:                                                                                                                                                                    І місце – Єлісєєва Тетяна, учениця ЗОШ №14;
ІІ місце – Радилова Ганна, учениця НВК №16;
ІІІ місце – Брєєва Валерія, учениця гімназії №10.
            У загальному заліку переможцями з декоративно-прикладної творчості стали команди:
                                           І місце – гімназії №10;                                                                                                                                                                     ІІ місце – ЗОШ №1;
ІІІ місце –НВК №16.                                                                                                                                                                        
Учні 2-4-х класів змагалися у конкурсі з початкового технічного моделювання за номінаціями: «Аплікація. Побудова технічного об’єкту»2 клас), «Виготовлення рухомої іграшки» (3 клас), «Виготовлення технічного об’єкту» (4 клас).             У зазначеному заході брали участь 57 конкурсантів.
Призові місця за видами техніки посіли:
«Аплікація. Побудова технічного об’єкту»:
І місце – Радюк Єлизавета, учениця ЗОШ №14;
ІІ місце – Проскурняк Дар’я , учениця ЗОШ №1;
ІІІ місце – Лисякова Анастасія, учениця ЗОШ №17;
                                                                                                                     «Виготовлення рухомої іграшки»:
І місце – Міліч Софія, учениця ЗОШ №8;
ІІ місце – Кірюхіна Вікторія, учениця ЗОШ №22;
ІІІ місце – Сергієнко Арина, учениця ЗОШ №14;
                                                                                                               «Виготовлення технічного об’єкту»:
І місце – Гуреєва Анастасія, учениця ЗОШ №24;
ІІ місце – Черногорова Олександра, учениця ЗОШ №20;
ІІІ місце – Славова Вероніка, учениця гімназії №19.
  
                                                                                                                    Командні місця розподілилися таким чином:
І місце – ЗОШ №1;
ІІ місце – ЗОШ №14;
ІІІ місце – ЗОШ №8.

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів у творчій самореалізації!

                                                                                                                                                            Методист Романенко

Переглядів: 117 | Додав: melmiskyo | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]