Вітаю Вас Гість!
Четвер, 17.08.2017, 10:43
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Позашкільні навчальні заклади

Зв'язок з нами

Національна Гаряча Лінія

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 423

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міні-чат

Щоб додати необхідна авторизація

Події в Україні

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

miskyo-melit.at.ua/

ua.lokando.com/start.php

Освітня он-лайн карта профільного навчання м.Мелітополя

Он-лайн карта мережі "Активна освіта" м.Мелітополя

Пошук

Форма входу

Календар

«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Що відбулося

Урядові та регіональні сайти

Структурні підрозділи методичного кабінету

Архів записів

Головна » 2013 » Березень » 12 » Виявлено талановитих та здібних з науково-технічної творчості
14:09
Виявлено талановитих та здібних з науково-технічної творчості
       25.02.2013 було проведено міський конкурс з початкового технічного моделювання, в якому брали участь 57 учнів 2-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
             Переможцями особистої першості стали:
             Аплікація. Побудова технічного об’єкту (2 клас):
І місце – Самойленко Злата, учениця ЗОШ№15;
ІІ місце – Жукова Катерина, учениця ЗОШ№4;
ІІІ місце – Чепурнат Анастасія, учениця ЗОШ№1;
            Виготовлення рухомої іграшки  (3 клас):
І місце – Куцакова Катерина, учениця ЗОШ№1;
ІІ місце – Крачун Юлія, учениця ЗОШ№14;
ІІІ місце – Молодчик Вікторія, учениця ЗОШ№24;
           Виготовлення технічного об’єкту (4 клас):
І місце – Спесівець Лоліта, учениця Г№19;
ІІ місце – Волонтир Аліна, учениця ЗОШ№14;
ІІІ місце – Гоєнко Данило, учень ЗОШ№4.
         Командні місця розподілилися таким чином:
І місце – ЗОШ№1;
ІІ місце – ЗОШ№4, ЗОШ№14, Г№19;
ІІІ місце – НВК№16.
         26.02.2013 учні 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів змагалися у конкурсах з декоративно-прикладної творчості.                                У зазначеному заході брали участь 54 конкурсанти.  
          Призові місця за видами техніки посіли:
                        Аплікація (5 клас):
І місце – Раділова Ганна, учениця НВК№16;
ІІ місце – Одновол Анастасія, учениця СШ№25;
ІІІ місце – Григорова Олеся, учениця ЗОШ№1;
                    М’яка іграшка (6 клас):
І місце – Назарова Валерія, учениця ЗОШ№1;
ІІ місце – Брицина Євгенія, учениця ЗОШ№22;
ІІІ місце – Кузнецова Аліна, учениця ЗОШ№8;
                   Вишивка хрестом (7 клас):
І місце – Болжеларська Тетяна, учениця ЗОШ№1;
ІІ місце – Жукова Євгенія, учениця ЗОШ№14;
ІІІ місце – Міліч Валерія, учениця ЗОШ№8.
         Переможцями з декоративно-прикладної творчості стали команди:
І місце – ЗОШ№1;
ІІ місце – ЗОШ№22;
ІІІ місце – ЗОШ№8.
                                       Вітаємо переможців!
                                                                           Методист Романенко
Переглядів: 137 | Додав: melmiskyo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]