Вітаю Вас Гість!
Субота, 25.11.2017, 10:51
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Позашкільні навчальні заклади

Зв'язок з нами

Національна Гаряча Лінія

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 424

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міні-чат

Щоб додати необхідна авторизація

Події в Україні

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

miskyo-melit.at.ua/

ua.lokando.com/start.php

Освітня он-лайн карта профільного навчання м.Мелітополя

Он-лайн карта мережі "Активна освіта" м.Мелітополя

Пошук

Форма входу

Календар

«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Що відбулося

Урядові та регіональні сайти

Структурні підрозділи методичного кабінету

Архів записів

Головна » 2017 » Лютий » 2 » Тріумф юних мелітопольців на ІІІ (обласному) етапі олімпіад
11:00
Тріумф юних мелітопольців на ІІІ (обласному) етапі олімпіад

27–28 січня учні ЗНЗ м. Мелітополя продовжили боротьбу в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Результати за посиланням:
http://nmc-zoippo.wixsite.com/nmc-zoippo/olimpiadi-2016-17

Тріумфальним виявився виступ мелітопольських команд із біології та німецької мови: усі учасники посіли призові місця.
Біологія:

  • Данченко Віктор, учень 7 класу СШ № 25, – І місце;
  • Воробйова Алла, учениця 10 класу ЗОШ № 11, – І місце;
  • Перетятко Дар’я, учениця 10 класу ЗОШ № 15, – ІІ місце;
  • Пітішкіна Анна, учениця 11 класу ЗОШ № 4, – ІІ місце;
  • Майорова Юлія, учениця 8 класу гімназії № 5, – ІІІ місце;
  • Коріненко Марія, учениця 8 класу ЗОШ № 15, – ІІІ місце;
  • Шаповалова Владислава, учениця 9 класу СШ № 25, – ІІІ місце;
  • Данилова Дар’я, учениця 11 класу гімназії № 10, – ІІІ місце.​

Німецька мова:

  • Спесівець Лоліта, учениця СШ № 25, – ІІІ місце;
  • Куртсеітова Ельвіна, учениця СШ № 25, – ІІІ місце;
  • Вишнева-Ільїна Катерина, учениця СШ № 25, – ІІІ місце.

Представники команд з історії та астрономії також мають здобутки.
Історія:

  • Зінченко Марія, учениця 9 класу НВК № 16, – ІІІ місце.

Астрономія:

  • Цемко Андрій, учень 10 класу НВК № 16, – ІІІ місце;

Данченко Віктор, Воробйова Алла та Пітішкіна Анна запрошені для участі у Всеукраїнському етапі.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих здобутків!

 

Переглядів: 153 | Додав: melmiskyo | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]